АВТОР И ЧИТАТЕЛЬ — МНОГООБРАЗИЕ ДИАЛОГА
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2014.18.127875Ключові слова:
автор, читач, адресат, творчість, художній твірАнотація
В статті розглядаються проблеми творчої взаємодії автора з читачем-адресатом і те, як досягається гармонійність цього діалогу.Посилання
Дамдинов Н. Встреча с Твардовским // Байкал. — 1976. — № 3.
Кедрова М. М. Проблемы художественного восприятия в реалистической эстетике И. С. Тургенева // Художественное произведение и его читатель / Калининский гос. ун-т. — Калинин, 1980.
Редькин В. Л. Читатель в творческом сознании А. Твардовского // Художественное произведение и его читатель / Калининский гос. ун-т. — Калинин, 1980.
Твардовский А. Т. Собр.соч.: в 5 томах. — М.: Худ. лит., 1966–1971.
Твардовский А. Т. По случаю юбилея. — М., 1965.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-11-26
Номер
Розділ
ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ЛІТЕРАТУРНОЇ КРИТИКИ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).