АЛЮЗІЯ ТА ЇЇ РОЛЬ В ЕПІСТОЛЯРНІЙ ПРОЗІ РОМАНТИКІВ (НА МАТЕРІАЛІ ЛИСТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2017.24.127982Ключові слова:
алюзія, лист, епістолярна спадщина, романтизмАнотація
Стаття присвячена аналізу епістолярної спадщини українських романтиків. Аналізуються роль та функції алюзій в кореспонденціях А.Метлинського й О.Стороженка. Доведено, що алюзії в епістолярній прозі українських романтиків зумовлені процесами самопізнання і самовизначення адресантів, а також тим, що писали вони в підцензурних умовах.Посилання
Elіstratova, A. (1973), Jepistoljarnaja proza romantikov [The epistolary prose of the romantics], Evropejskij romantizm [European romanticism], otv. red. I. Neupokoeva, I. Sheter , Nauka, Moskva [in Russian].
Storozhenko, O. M. (2001), Zakokhanyi chort : Istoryko-fantastychni povisti ta opovidannia [Love hell : Historical fiction novels and short stories], Dnipro, Kyiv [in Ukrainian].
Kharkivska shkola romantykiv [Kharkiv school romantics], red., vstupni statti y prymitky A. Shamraia, (Vol. 1-3), Vol. 2, DVU, Kharkiv [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).