ІНТЕНЦІОНАЛЬНІСТЬ СВІДОМОСТІ (А. БАРБЮС, Е. РЕМАРК, О. ГОНЧАР)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2017.24.128002Ключові слова:
інтенціональність свідомості, діалектика поведінки, діалектика душі, інтерпретація, ірреальне, випадкове, незбагненнеАнотація
Стаття присвячена дослідженню інтенціональності свідомості в антивоєнних романах А. Барбюса, Е. Ремарка й О. Гончара. З’ясовано майстерність кожного з митців у відтворенні внутрішнього світу персонажів під впливом кровопролитних подій війни. Окреслено відмінності авторів природної інтерпретації почуттів.Посилання
Barbusse, H. (1974), Vohon [Fire], Molod, Kyiv [in Ukrainian].
Bibliia [Bible], (1991), 100 M - VO53.
Conrad, N. I. (1972), Zapad y Vostok [The West and the East], Nauka, Moskva [in Russian].
Gonchar, O. (1987), Tvory [Works], (Vol. 1-7), Dnipro, Kyiv [in Ukrainian].
Gumenniy, M. H. (1994), Poetyka antyvoiennykh romaniv Olesia Honchara: knyhadliavchytelia [The poetics of the antiwar novels by O. Honchar: a book for teachers], Kherson [in Ukrainian].
Leibniz, G.W. (1989), Sochynenyia [Works], (Vol. 1-4), Mysl', Moskva [in Russian].
Remarque, E.M. (1986),Tvory [Works], (Vol. 1-4), Dnipro, Kyiv [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).