ТРАДИЦІЇ АНТИВОЄННОГО ЖАНРУ В РОМАНІ СЕРГІЯ ПАНТЮКА «ВІЙНА І МИ»
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2014.19.129232Ключові слова:
парадигма, поетикальний, традиції, новаторство, роман, композиційний аспектАнотація
Стаття присвячена аналізу одного з найновіших українських антиво єнних романів сучасної доби — «Війна і ми» С. Пантюка. Образні, ідейно-тематичні, композиційні аспекти поетикальної парадигми антиво єнного жанру розглянуто з позицій традицій і новаторства. Особлива увага автора націлена на типологічні сходження й розбіжності між вказаним твором і його класичними жанровими відповідниками, зокрема романами А. Барбюса, Е. М. Ремарка, Е. Хемінгуея, Р. Олдінгтона, О. Гончара.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-03-27
Номер
Розділ
ХУДОЖНІЙ ДОСВІД ХХ-ХХІ СТОЛІТТЯ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).