СЦЕНІЧНА ДОЛЯ ТВОРІВ М. СТАРИЦЬКОГО І ОДЕСА
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2016.23.129421Ключові слова:
культурне життя, драматичний талант, сценаАнотація
У статті досліджуються сторінки історії культурного життя Одеси, а також формування драматичного таланту Михайла Старицького. Автор аналізує архівні матеріали з культурного життя Одеси, яке висвітлювалось у ряді відомих наприкінці ХІХ ст. міських газет. Відзначає ставлення одеської публіки до українського театру, а відтак і акторів, які становили його основний склад. Особливу увагу приділяє відгукам на постановку п’єс, які були написані М. Старицьким і з тріумфом йшли на різних сценах південного міста. Коментує як схвальні, так і критичні відгуки щодо творів та їх постановки, в тому числі під керівництвом М. Старицького як режисера.Посилання
Duz', І. M. (1994), Vikolisanij u її lonі, Lіteraturna Odesa, Odessa, рр. 28–31.
M. P. Starits'kij v Odesі (2010), Bіblіografіchnij pokazhchik, Odesa, 56 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-11-22
Номер
Розділ
ЛІТЕРАТУРНА КЛАСИКА: СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).