АВТОРСЬКИЙ РАКУРС МУЗИЧНОЇ ЕРОТИКИ У ВІРШІ ПОЛІНИ БАРСКОВОЇ «ВІДОБРАЖЕННЯ»
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2016.23.129431Ключові слова:
музична еротика, інтимність, авторські коди, відображення, П. БарсковаАнотація
У статті представлено прочитання смислопороджуючого потенціалу «музичної еротики» у вірші сучасної російськомовної поетеси Поліни Барськової «Відображення». У ліричному сюжеті виявлена авторська точка зору на співвідношення тем інтимності та музичності. Проаналізовано трансформації еротичних кодів авторською свідомістю поетеси відповідно до актуалізації музичності. Осмислено авторський погляд на світ в тексті «Відображення». До поля дослідження увійшли такі показники авторського світу поетеси, як авторські коди, еротичні коннотації, музична символіка, семіотизація пристрастей.Посилання
Barskova, P. (2000), “Reflection”, available at : http://www.vavilon.ru/texts/prim/barskova3.html (access September 2, 2016)
Kristiva, Ju. (1994), Diskurs ljubvi [Love discourse], Translated by Fokin, S. L., Mifril, St. Petersburg, Russia.
Mahov, E. (1992), “Sound musical sensuality of romantics”, Apokrif. Kul'turologicheskij zhurnal, vol. 1, pp. 35–46.
Ushakin, S. (2004), “Words of desire”, Jerotizm bez beregov, Originator Pavlova, M. M., NLO, Moscow, Russia.
Jepshtejn, M.N. (2006), Filosofija tela [Body philosophy], Aletejja, St. Petersburg, Russia, pp. 9–194.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).