ХУДОЖНІ МОЖЛИВОСТІ БІОГРАФІЧНОЇ ДРАМИ (НА МАТЕРІАЛІ «П’ЄС ПРО ВЕЛИКИХ» В. ГЕРАСИМЧУКА)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2012.16.128124Ключові слова:
драма, біографічна драма, драматичний конфлікт, характер, п’єсаАнотація
В статті йдеться про драми Валерія Герасимчука, які написані в біографічному напрямку.Посилання
Герасимчук В. П’єси про великих. — К.: Вид-во Олени Теліги, 2003. — 184 с.
Бондарева О. Є. Міф і драма в новітньому літературному контексті: поновлення структурного зв’язку через жанрове моделювання: Монографія. — К.: Четверта хвиля, 2006. — 512 с.
Лотман Ю. М. Структура художественного текста. — М.: Искусство, 1970. — 383 с.
Тамарченко Н. Д., Тюпа В. П., Бройтман С. Н. Теория художественного дискурса. Теоретическая поэтика // Теория литературы: Учебное пособие для студентов высших учебных заведений: В 2 т. / Под ред. Н. Д. Тамарченко. — М.: Изд. Центр «Академия», 2004. — Т. 1. — С. 7–94.
Борисова Л. М. Проблема маски в символической и постсимволической драме // Studia philolgca. — 2004. — № 6. — С. 64–69.
Галич О., Назарець В., Васильєв С. Теорія літератури: Підручник для студ. філолог. спеціальностей вищих закладів освіти / За наук. ред. О. Галича). — К.: Либідь, 2001. — 486 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).