ЖАНРОВОЕ СВОЕОБРАЗИЕ РАННЕГО ТВОРЧЕСТВА В. Ф. ОДОЕВСКОГО
DOI:
https://doi.org/10.18524/2312-6809.2013.17.128372Ключові слова:
аполог, алегорія, метафора, мораль, дидактичністьАнотація
У статті йдеться про жанрову своєрідність ранньої творчості В. Ф. Одоєвського, аналізується ряд дидактико-алегоричних творів письменника. Робиться висновок про те, що в апологах В. Ф. Одоєвського алегорія змінює свій характер, в них з’являється динаміка.Посилання
Галич А. И. Опыт науки изящного / А. И. Галич. — СПб., 1825. — 303 с.
Одоевский В. Ф. Письмо В. Титову от 20 августа 1823 г. / В. Ф. Одоевский // Сакулин П. Н. Из истории русского идеализма. Князь В. Ф. Одоевский — М. М. и С. Сабашниковы, 1913. — Т. 1. — Ч. 1. — 460 с.
Одоевский В. Ф. Четыре аполога / В. Ф. Одоевский // Мнемозина.— 1824. — . 3. — С 1–10.
Полевой Н. А. Очерки русской литературы / Н. А. Полевой — СПб., 1839. — Ч. 1. — С. 386–387.
Тюпа В. И. Новелла и аполог / В. И. Тюпа // Рус. новелла. Проблемы теории и истории. — СПб.: Изд-во С.-Петербургского ун-та, 1993. — С. 13–25.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Проблеми сучасного літературознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).